Choď na obsah Choď na menu
 


na 09.11.2009

test

Kozorožec

(22.12. až 20.1.)

Týmto dňom pre vás končí hektický čas orientovaný na finančné, majetkové záležitosti a spoločenské stretnutia. Stihli ste to, čo ste mali a teraz je čas prehodnotiť životné priority. Pokiaľ ste v poslednom období ignorovali varovné signály unaveného organizmu, môže sa intenzívnejšie ozvať. Uvedomte si, že hlboký nádych a výdych v ktorejkoľvek stresovej situácii uvoľňuje napätie a napomáha zdravému spánku.

na 09.11.2009

test

Vodnár

(21.1. až 19.2.)

Pokiaľ ste sa vybrali na dovolenku a tá nesplnila vaše najtajnejšie očakávania, nezúfajte. Vaši nadriadení totiž konečne ocenia, že ste pre nich veľkým prínosom. Možno je postup v profesionálnej oblasti slabou náplasťou za bolesť v srdci, ale veď dnes predsa nekončí svet. Nebojte sa zariskovať vo finančnej oblasti a uvidíte, že nebudete vôbec ľutovať. Máte dostatok energie, aby ste zvládli všetky nástrahy. Zapracujte na rodinných vzťahoch a zlepšite komunikáciu v tom partnerskom a nastane vyrovnanosť.

na 09.11.2009

test

Ryby

(20.2. až 20.3.)

Práca, práca a opäť práca. Možno sa vám to nepáči, ale pomôže vám dokončiť začaté dielo, ak študujete - dobre zvládnete všetky skúšky. Vaša radosť bude o to väčšia, že úspech ste dosiahli trpezlivosťou, vlastným úsilím a vynaloženou námahou. Nepozornosť alebo omyl v práci môžu spôsobiť váš neúspech. V tomto prípade naozaj pre vás platí: „Dva krát meraj a raz strihaj.“ Nevzdávajte sa bez boja. Napredovať môžete iba prekonaním ťažkostí. Oporu nájdete vo svojej rodine a u dobrých priateľov.

na 09.11.2009

test

Baran

(21.3. až 20.4.)

V práci sa zamyslite, že naozaj vykonaná práca zodpovedá aj skutočnosti. Ak áno, zamerajte sa skôr na súkromnú oblasť. Trojuholníky vo vzťahu totiž nie sú tým najideálnejším riešením. Hlboko vo vás si udržte vieru, že všetko sa nakoniec na dobré obráti. Pokiaľ starosti tohto typu neriešite, vychutnávajte si plody stálej lásky. V každom prípadne nezabúdajte, že niekedy treba povedať pravdu, lebo inak to už ďalej nejde. V strave si doprajte viac ovocia. Ananás napomáha tráveniu a tiež redukcii váhy.

na 09.11.2009

test

Býk

(21.4. až 21.5.)

Celý deň sa bude niesť v duchu lásky a postupnom odkrývaní vlastných vnútorných pocitov. V zamestnaní vám na počudovanie prinesie osoh spolupráca s človekom, ktorému ste ešte donedávna nedôverovali. V osobnom živote budete bojovať s nedostatkom času na spoločné záľuby, no vďaka veľkorysosti vašej lepšej polovičky nepocítite únavu. Doprajte si drobné radosti a kúpte si niečo pekné pre seba, no nie do žalúdka. Skôr vám prospeje vylúčiť z jedálnička mastné, korenené a ostré pokrmy.

na 09.11.2009

test

Blíženci

(22.5. až 21.6.)

Nebojte sa presadzovať svoje plány v zamestnaní. Ak sa aj stretnete s nejakým odporom, postupom času ustúpi. Vaši kolegovia vás v podstate budú obdivovať a za vykonanú prácu budete ocenená poznaním. Dávajte si však pozor na unáhlené investície. Partner sa vám bude snažiť oznámiť niečo veľmi dôležité, no vďaka strate odvahy bude dlho kľučkovať. Ak nebudete pozorná a nepomôžete mu, mohol by celú záležitosť vzdať. Je na vás, aby ste ho správne usmernili a vyjadrili mu svoju podporu. Večer si doprajte uvoľňujúci kúpeľ.

na 09.11.2009

test

Rak

(22.6. až 22.7.)

Pocítite, akoby vám narástli krídla, všetko vás bude baviť, budete mať skutočne veľkú chuť všade zaletieť. Buďte plná energie a nadšenia pre všetko nové. Láska priam prekvitá a vaša milostná aktivita sa bude vyvíjať ruka v ruke s pracovnými zaujatím. Pamätajte, že vzťahy nestoja a nepadajú na obrúčke a na papieri. Neobhajujte na pracovnej pôde pravdu pre peniaze, ale pre princíp. Inak prácu zvládnete ako mávnutím čarovnou paličkou. Čo tak chôdza naboso pre posilnenie imunity?

na 09.11.2009

test

Lev

(23.7. až 23.8.)

V pracovných vzťahoch uprednostnite úprimnosť a informovanosť, zmiernite tým napätie medzi kolegami. V súkromnej oblasti si rozmyslite, od koho si v živote necháte poradiť. Vaše ratolesti vás v tomto období po finančnej stránke poriadne vyžmýkajú. Nie, žeby boli márnotratné, ale tu knižka do školy, tam tenisky na futbal, súprava na tanečný, vreckové na výlet, nový bicykel a takto by sa dalo menovať skoro donekonečna. Je chvályhodná vaša obetavá snaha o ich budúcnosť. Nechajte si pre ňu dostatočnú rezervu. V oblasti zdravia, ak cítite veľa záťaže na svojich pleciach, dajte si rozmasírovať krčnú chrbticu.

na 09.11.2009

test

Panna

(24.8. až 23.9.)

Dych vyrážajúce udalosti netreba očakávať každý deň. Väčšina dní má nádych všednej každodennosti. Pokiaľ sa však vyskytnú výkyvy, konajte. Reklamujte nekvalitnú prácu, ak treba. Zároveň berte zodpovednosť za vlastné chyby naozaj vážne. Okolie totiž často iba ako zrkadlo nastavuje skutočný obraz. Je možné, že aj v rodinnej oblasti, keď vznikne problém, zistíte výsledok, že nikto za nič nemôže. Vyzbrojte sa psychickou pohodou a zájdite si pre ňu do masážneho salónu, kaderníčke alebo v strave obmedzte soľ.

na 09.11.2009

test

Váhy

(24.9. až 23.10.)

Možno vám noc nedovolila vyspať sa do ružova, ako by ste si priali, ale zato vo finančnej oblasti začína pre vás prechádzka ružovým sadom. Naskytne sa vám nová pracovná príležitosť a stačí na ňu zareagovať a využiť ju. Pod množstvom nečakaných povinností potom unavene spadnete do postele a na počítanie ovečiek zabudnete. V partnerskom vzťahu sa nebráňte zmenám. Komunikujte a prispejte tak k vyriešeniu aktuálnych tém. Myslite pozitívne. Každý ďalší deň vás čaká lepší deň ako bol ten dnešný.

na 09.11.2009

test

Škorpión

(24.10. až 22.11.)

Prijmite novú ponuku na prácu, ak sa o zmenu snažíte. Čakajú tam na vás lepšie platové podmienky. V kolegiálnych vzťahoch akceptujte postoj starších a skúsenejších. Veľa ním získate na ceste profesionálneho rastu. Z domova si vytvorte záštitu pohody, dostatku a šťastia, kde môžete zregenerovať svoje sily. Tento deň je v oblasti zdravia ideálny na detoxikáciu organizmu. Zvoľte dni strávené iba jedením ovocia, lebo zeleniny. Podľa toho, čo vám viac chutí. Prípadne si doprajte pôst.

na 09.11.2009

test

Strelec

(23.11. až 21.12.)

V profesionálnej oblasti sa vám v poslednom čase veľmi nedarí. Možno to bude len krátke obdobie, keď ste akosi vyčerpali svoje možnosti. Oddýchnite si, naberte nový dych a opäť sa vám začne dariť. Nevešajte hlavu, ak to nebude tak rýchlo, ako si predstavujete. Potrebovali by ste troška posilniť svoje sebavedomie a nebyť na seba taká prísna. Nemôžete cítiť pocit viny za všetky hádky so svojím partnerom, pretože to by ste potom neboli sama sebou. Aj dnes môže hroziť malý konflikt, najmä ak na vás partner žiarli. Pokojne mu všetko vysvetlite.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.