Choď na obsah Choď na menu
 


pozeráte ČS superstár????.................

Ja si myslím že určite každýý..:D:D videl aspoň jedno finálove kolo.........a jeden z talentov sa v súťaži nachádza aj mladý Jan Bendig.............a tu je článok.....:D:D

Je Jan Bendig gay? Nie, skôr metrosexuál!

Parádenie, perfektný make-up, krásny „ohoz“ a štýlový účes! Úkony, ktoré s obľubou robia najmä dievčatá a ženy. Ešte radšej sú, keď to niekto spraví za ne v salóne krásy. Skrášľovanie si však rád vychutnáva aj finalista Česko Slovenskej SuperStar Jan Bendig, hoci priznáva, že to vôbec nie je pre muža typické.

 

„Najviac na celej SuperStar milujem, keď nám pripravia kostýmy a urobia nám vlasy, make-up a hneď sa ideme fotiť. Viem, znie to trošku „gayovsky“, ale nie je to tak. Chalan si to tiež môže trochu užiť,“ hovorí na obranu Honzík.

Sympatický Čech aj v poslednom finálovom kole zažiaril perfektným „lookom“ a účesom. Človek vraj vyzerá navonok tak, ako sa cíti vo vnútri. Bendig svojou piesňou „Stand by me“ presvedčil publikum, že spieva od srdca.

„Cítil som sa celý deň skvele a mal som dobrú náladu. Prišiel som na pódium a strašne som si to užil. To ma dostalo. Napokon mi aj porota potvrdila, že som zaspieval dobre, takže som veľmi rád,“ opisuje svoje pocity z druhého „orchestového“ kola.

Dôvtip, šarm, aj potrebné sebavedomie – to všetko mladému finalistovi nechýba a patrične to dokazuje:

„Nabehol som tam v dobrej nálade, strašne sa mi chcelo spievať a napätie zo mňa hneď opadlo. Od finálových kôl už vôbec nemám trému. Keď som mal spievať iba pred štyrmi – veľmi dôležitými ľuďmi, tak to som vybuchol a zdalo sa, že mám strašnú trému. Mám rád, keď je v hľadisku veľa ľudí. Potom mám viac adrenalínu a idem naplno,“ hovorí malý spevák s veľkým hlasom.

Či sa mu bude dariť a postúpi ešte ďalej, ukážu budúce kolá. Nerátal ani s doterajším úspechom: „Pre mňa je to česť, že som sa dostal až sem, sú to predsa až dva štáty. Na castingu bolo toľko ľudí, že to nebolo možné – a ja som tu, v prvej desiatke! Stále si hovorím, že je to sen, že to nie je pravda, stále tomu nemôžem uveriť... Ak by som teraz vypadol, budem to brať tak, že som rád, že som sa dostal až sem,“ dodáva skromne Janko.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

komentar

(jara, 17. 12. 2010 12:19)

maš rada sex

komentar

(jara, 17. 12. 2010 12:17)

miluješ sam seba

komentar

(jara, 17. 12. 2010 12:11)

si gej

SEš HEZKý

(TEREZIA, 22. 11. 2010 14:57)

MAM TE RADA A CHTELA BICH TE VIDET NA žIVO
JA JSEM CHTELA ABI JSI SUPERSTARS VIHRA TI.čAU

MILUJEM HO

(TEREZIA, 22. 11. 2010 14:54)

SI KRASNY A CHCEM S TEBU SEX

JE SEXI

(TEREZIA, 22. 11. 2010 14:52)

SI UžASTNý A Já ťA MILUJEM.

jan bendig

(adriana, 1. 7. 2010 20:34)

no to mas smoli ze si vipatol